top of page
özgeçmiş.jpg

AVUKAT & ARABULUCU TUBA ÖZEŞME ZEYTİNCİ

Av.Tuba Özeşme Zeytinci, İstanbul Silivri’de bulunan Özeşme Hukuk Bürosu’nun kurucu avukatıdır. Av.Tuba Özeşme Zeytinci lise öğrenimini Silivri Yabancı Dil Ağırlıklı Lisesi’ nde tamamlamasının ardından, 2006 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini tamamlayarak mezun olmuştur. Avukatlık stajını İstanbul Barosunda tamamlayarak meslek hayatına başlamıştır.

 

Meslek hayatı süresince 2006-2015 yılları arasında şirket avukatlığı yapmış olup başta, İş Hukuku, Sözleşmeler , Kira hukuku , icra iflas hukuku, Borçlar Hukuku olmak üzere bir çok özel hukuk alanında tecrübe edinmiştir.

2015 yılında kendi hukuk bürosunda serbest olarak çalışma kararı almış ve Silivri’de Özeşme Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. 

 

Av. Tuba Özeşme Zeytinci, 2016 yılında Temel Arabuluculuk eğitimini almış ve Arabuluculuk Daire Başkanlığı resmi siciline kaydolarak arabulucu unvanına sahip olmuştur. Ardından İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku ve İnşaat Hukukunda uzman arabuluculuk eğitimlerini de tamamlamış olup, 2018 den bu yana aktif olarak hem dava şartı hem de ihtiyari arabuluculuğa tabi olan uyuşmazlıklar hakkında arabuluculuk hizmeti de vermektedir. 

 

Avukat olarak başlıca hizmet verdiği alanlar; İş hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Aile Hukuku, Miras Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku ve Kira Hukuku olmakla, diğer alanlarda da avukatlık ve danışmanlık hizmet vermeye devam etmektedir. 

 

İyi derecede İngilizce bilmekte olup, evli ve iki çocuk annesidir.

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
6.png
7.png
bottom of page